оголошення та новини

До уваги мешканців

Сем’янівської сільської ради

Полтавського району Полтавської області!

Запрошуємо

всіх односельців, громадян,  чиї рідні, друзі, знайомі похоронені на кладовищі в селі

Сем’янівка

на прибирання території кладовища.

Суботник відбудеться

02 листопада 2019 року  з 9-30 годин

Велике прохання при собі мати садовий інвентар ( сокири, садові ножиці, пилки, граблі, корзини для перенесення опалого листя, рукавички та ін.).

За більш детальною інформацією Ви можете звернутися до сільської ради   за телефоном 55-57-58;  або до сільського голови за телефоном  050-304-91-32.

Підстава:

- розпорядження сільського голови № 49 від 24.10.2019 року «Про проведення суботнику на сільському кладовищі»;

- п.5 рішення 30-ї (позачергової)  сесії   Сем’янівської сільської ради Полтавського району Полтавської області УІІ скликання від 26.07.2019 року « Про Положення про порядок  функціонування та утримання кладовищ, що знаходяться на території Сем’янівської сільської ради Полтавського району Полтавської області».

Виконавчий комітет Сем’янівської сільської ради Полтавського району Полтавської області.