ОГОЛОШЕННЯ, ПОВІДОМЛЕННЯ, КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

 

 

Шановні депутати, члени виконавчого комітету,

працівники апарату сільської ради,

ветерани місцевого самоврядування, колеги!

          Щиро вітаю вас із Днем місцевого самоврядування!

 

          Основою громадянського суспільства є місцеве самоврядування. Тож сьогоднішній день — це свято тих, хто працює або працював раніше в органах місцевої влади, депутатів, членів виконавчого комітету.   Наше свято – це добра нагода для підведення підсумків, аналізу зробленого та планів на майбутнє. Не дивлячись на серйозні випробування, з якими зіткнулася наша держава та місцеве самоврядування в останні роки, Сем’янівська  громада  наполегливо працює над вирішенням цілого ряду важливих  питань розвитку   територіальної громади.

        Тому хочу висловити подяку усім, хто причетний до місцевого самоврядування, адже ми з вами робимо спільну справу — працюємо задля добробуту людей, робимо нашу громаду кращою. Дякую Вам за любов до рідного краю, самовіддану працю, активність у громадському  житті. Сподіваюся, що й у подальшому ми зможемо змінювати наші села на краще, варто лише співпрацювати пліч-о-пліч заради спільної мети.

           Бажаю всім міцного здоров’я, миру, витримки та оптимізму. Нехай ваша професійність, досвід та висока відповідальність перед нашою громадою сприяють її розвитку та змінам на краще.

Сільський голова                                                     А.В.Щедрик

 

 

 

 

 

  ОГОЛОШЕННЯ

 

До уваги мешканців Сем’янівської сільської ради  Полтавського району Полтавської області!

 

    Згідно рішення двадцять четвертої (позачергової)  сесії   Сем’янівської сільської ради Полтавського району Полтавської області УІІ скликання від 14.09.2018 року, затверджено тарифи на  послуги з вивезення твердих побутових відходів, що надає КП «Сем’янівський Водограй», а саме:

  Для населення (незалежно від форми власності будинків) з одного зареєстрованого (фактично проживаючого) мешканця  на місяць - 15,00 грн.;

  Для бюджетних установ та інших споживачів на місяць - 390,8755 гривень за 1 тонну  твердих побутових відходів.

  Тариф вступає в дію з  дня офіційного оприлюднення.

 

 

Сільський голова                                 А.В.Щедрик

 

 

Сем’яівська  сільська рада оголошує конкурс на заміщення вакантної посади  директора  Сем’янівського сільського будинку культури. 

Вимоги до кандидатів:

- вища освіта; 

- стаж роботи у сфері культури не менше трьох років;

- володіння державною мовою;

- здатність за своїми діловими, моральними якостями, освітнім та 

професійним рівнем  виконувати відповідні посадові обов’язки.

     Особа, що бажає взяти участь у конкурсі,  на протязі 30-и календарних днів з дня опублікування оголошення  подає такі документи:

- заява про участь у конкурсі довільної форми з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України « Про захист персональних даних»;

- автобіографія;

- копія документа що посвідчує особу; 

- копію документа про  вищу освіту;

- два рекомендаційних листи довільної форми;

- мотиваційний лист довільної форми.

  Особа може подати інші документи на свій розсуд, які можуть засвідчити її професійні чи моральні якості.

    Відповідальність за достовірність поданої інформації несе кандидат. 

    Зазначені вище документи подаються особисто  на  адресу  Сем’янівської сільської ради : 38721 Полтавська область Полтавський район  село Сем’янівка вул.Центральна, 23, контактний телефон: 55-57-53; 55-57-58, електронна адреса Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. .

 

Сільський голова                                    А.В.Щедрик

 

    

5 лютого 2016 року

Прибирання снігу на території

 Кротенківської  сільської ради.

Випадання снігу - це природне явище для нашого регіону. І  ні  для кого не секрет, що кінець січня 2016 року виявився надто щедрим на кількість опадів у вигляді снігу. Майже  вся Україна опинилася під сніговими заметами. Тоді  кожен українець  відчув на собі, якою суворою може бути ця холодна красуня-зима, бачачи які аномальні замети утворилися за три зимові дні.

Не оминула  негода і територію Кротенківської сільської ради. Завдяки небайдужій позиції депутата районної ради і директора «Трансбуд ПЛТ» Ландаря Олександра Андрійовича, який з розумінням та турботою поставився до 

людей і надав неоціненну допомогу , направивши технічні засоби для прибирання снігу з проїзних шляхів та місць найбільшого скупчення місцевих мешканців, проблему  було ліквідовано в короткий термін.
Хочеться  відмітити, що кошти, які було закладено у бюджет Кротенківської сільської ради  на 2016 рік на очистку доріг сільської ради в сумі 4 тисячі гривень, використані , а саме: проплачені  послуги роботи автогрейдера та фронтального навантажувача  ТОВ ДРСУ Полтава.

Сільський голова Щедрик Андрій Володимирович  та громада с. Кротенки  висловлює щиру вдячність Ландарю Олександрові  Андрійовичу за допомогу і розуміння при боротьбі з засніженістю , а також Довженку Сергієві Петровичу -  начальнику Крюківської виправної колонії  №29 за надані технічні засоби , службі автодору Полтавського району, яка не залишилась осторонь і провела очистку доріг спуску та підйому при в`їзді у с. Кротенки  і, звичайно ж,

 усім небайдужим місцевим мешканцям, що, озброївшись лопатами, вийшли на вулиці рідного села боротися зі сніговою пасткою.

 

Ось таким своїм благородним вчинком ці люди показали, що громадянське суспільство

в Україні є!

Це найдіяльніший вияв суспільної позиції громадян,  коли ми всі  разом, пліч-о-пліч і немає того, в кого “хата скраю”!

 

 

*****

  

Шановні односельці

У разі виникнення питань щодо заповнення Заяви та Декларації, порядку надання субсидій, Ви можете звернутися до уповноваженої особи у сільській раді.

Прийом громадян буде проводитись з 04 травня 2015 року:

Вівторок    з 9-00 год до 15-00 год.

Четвер       з 9-00 год до 15-00 год.

П’ятниця   з 9-00 год до 15-00 год.

 

Обідня перерва з 12-00 год. до 13-00 год.

За адресою: Село Кротенки, вул..Леніна, 23 (приміщення Кротенківської сільської ради)

При собі мати:

1.Розрахункові книжки за газ;

2.Розрахункові книжки за світло;

3.Розрахункові книжки за воду (при наявності);

4.Технічний паспорт на будинок;

5.Паспорт власника будинку, паспортні дані всіх зареєстрованих;

6.Ідентифікаційний номер власника будинку та всіх зареєстрованих;

7.Відомості про доходи

 

Виконком сільської ради

 

******

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ

ПОЛТАВСЬКОЇ ОБЛАСТІ

вул. Шевченка, 5, м. Полтава, 36011; тел./факс (05322) 7-34-96, (0532) 56-07-69,

 E-mail: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її. , Код ЄДРПОУ 04057505