ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

************

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації та попередньої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування «Детального плану території по вул. Садова в с. Сем'янівка, Полтавського району, Полтавської області»

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555, Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», наказу Міністерства екології і природних ресурсів України №296 від 10.08.2018 р., Сем’янівська сільська рада повідомляє про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації та попередньої оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування «Детального плану території по вул. Садова в с. Сем'янівка, Полтавського району, Полтавської області».

Згідно з попередньою оцінкою проекту ДДП процедурі СЕО проект ДДП відповідає лише одному із критеріїв, наведених у статті 2 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку», отже проведення СЕО щодо містобудівної документації «Детального плану території по вул. Садова в с. Сем'янівка, Полтавського району, Полтавської області» не є обов’язковим, тому замовником прийняте рішення про нездійснення стратегічної екологічної оцінки.

З матеріалами попередної оцінки проекту ДДП процедурі СЕО до проекту містобудування можна ознайомитись та надати пропозиції в Сем’янівській сільській раді щоденно (крім вихідних) з 21.01.2019 р. в робочий час за адресою: с.Сем’янівка, вул.Центральна, 23

Строк завершення прийому пропозицій – 20.02.2019