ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детальний план території житлової забудови садибного типу по вул. Молодіжній в с.Тернівщина Полтавського району Полтавської області» 

     З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням нової мітобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011р.    № 555 Сем’янівська сільська рада повідомляє про початок процедури громадського обговорення проекту містобудівної документації «Детальний план території житлової забудови садибного типу по вул. Молодіжній в с.Тернівщина Полтавського району Полтавської області».

    З матеріалами детального плану можна ознайомитись та надати пропозиції до  Сем’янівської сільської ради щоденно (крім вихідних) з 10.04.2018 р. в робочий час за адресою: Полтавська область, Полтавський район, с. Сем’янівка, вул. Центральна, 23, тел. (0532) 55-57-58. 

    Строк завершення прийому пропозицій – 15.05.2018 р.  

 

 

 

 

 

ЗЕМЕЛЬНІ  ПИТАННЯ  ПО  ЗЕМЛЯХ  КРОТЕНКІВСЬКОЇ  СІЛЬСЬКОЇ  РАДИ

************

 

 

 

 

 

***********

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

************