ОГОЛОШЕННЯ, ПОВІДОМЛЕННЯ, КОРИСНА ІНФОРМАЦІЯ

ОГОЛОШЕННЯ

Шановні  жителі  сіл  Сем'янівської    сільської  ради,  повідомляємо Вам,  що  в  період

З  05.06.2018року  по 06.06.2018року , фахівці  державної  лікарні  ветеринарної  медицини Полтавського району.

Проводитимуть щеплення собак та котів проти сказу. Щеплення розпочнуться з 9 години ранку.

Велике прохання – під час щеплення господарів тварин бути вдома та надати тварину.

Дякуємо за порозуміння.

О Г О Л О Ш Е Н Н Я !!!

09 червня 2018 року о

18 год. 00 хв.  в приміщенні   сільського будинку культури с.Сем’янівка

відбудеться громадське обговорення по питанню:

«Добровільне об’єднання територіальних громад Сем’янівської сільської ради яка в своєму складі має села Сем’янівка, Тернівщина, Патлаївка, Яцинова Слобідка, Олепіри та

Бричківської сільської ради яка включає села Бричківка та Петрівка у Сем’янівську об’єднану територіальну громаду з центром в селі Сем’янівка»

Велике прохання до мешканців сільської ради - знайти час та прийняти участь у громадських обговореннях.

При собі мати паспорт - для реєстрації.

Виконавчий комітет сільської ради.

5 лютого 2016 року

Прибирання снігу на території

Кротенківської  сільської ради.

Випадання снігу - це природне явище для нашого регіону. І  ні  для кого не секрет, що кінець січня 2016 року виявився надто щедрим на кількість опадів у вигляді снігу. Майже  вся Україна опинилася під сніговими заметами. Тоді  кожен українець  відчув на собі, якою суворою може бути ця холодна красуня-зима, бачачи які аномальні замети утворилися за три зимові дні.

Не оминула  негода і територію Кротенківської сільської ради. Завдяки небайдужій позиції депутата районної ради і директора «Трансбуд ПЛТ» Ландаря Олександра Андрійовича, який з розумінням та турботою поставився до

людей і надав неоціненну допомогу , направивши технічні засоби для прибирання снігу з проїзних шляхів та місць найбільшого скупчення місцевих мешканців, проблему  було ліквідовано в короткий термін.
Хочеться  відмітити, що кошти, які було закладено у бюджет Кротенківської сільської ради  на 2016 рік на очистку доріг сільської ради в сумі 4 тисячі гривень, використані , а саме: проплачені  послуги роботи автогрейдера та фронтального навантажувача  ТОВ ДРСУ Полтава.

Сільський голова Щедрик Андрій Володимирович  та громада с. Кротенки  висловлює щиру вдячність Ландарю Олександрові  Андрійовичу за допомогу і розуміння при боротьбі з засніженістю , а також Довженку Сергієві Петровичу -  начальнику Крюківської виправної колонії  №29 за надані технічні засоби , службі автодору Полтавського району, яка не залишилась осторонь і провела очистку доріг спуску та підйому при в`їзді у с. Кротенки  і, звичайно ж,

усім небайдужим місцевим мешканцям, що, озброївшись лопатами, вийшли на вулиці рідного села боротися зі сніговою пасткою.

Ось таким своїм благородним вчинком ці люди показали, що громадянське суспільство

в Україні є!

Це найдіяльніший вияв суспільної позиції громадян,  коли ми всі  разом, пліч-о-пліч і немає того, в кого “хата скраю”!

Шановні односельці

У разі виникнення питань щодо заповнення Заяви та Декларації, порядку надання субсидій, Ви можете звернутися до уповноваженої особи у сільській раді.

Прийом громадян буде проводитись з 04 травня 2015 року:

Вівторок    з 9-00 год до 15-00 год.

Четвер       з 9-00 год до 15-00 год.

П’ятниця   з 9-00 год до 15-00 год.

Обідня перерва з 12-00 год. до 13-00 год.

За адресою: Село Кротенки, вул..Леніна, 23 (приміщення Кротенківської сільської ради)

При собі мати:

1.Розрахункові книжки за газ;

2.Розрахункові книжки за світло;

3.Розрахункові книжки за воду (при наявності);

4.Технічний паспорт на будинок;

5.Паспорт власника будинку, паспортні дані всіх зареєстрованих;

6.Ідентифікаційний номер власника будинку та всіх зареєстрованих;

7.Відомості про доходи

Виконком сільської ради

******

ПОЛТАВСЬКА РАЙОННА ДЕРЖАВНА АДМІНІСТРАЦІЯ