ЗЕМЕЛЬНІ ПИТАННЯ

************

О Г О Л О Ш Е Н Н Я

Повідомлення про початок процедури проведення громадських слухань щодо врахування громадських інтересів під час розроблення проекту містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки комунальної  форми власності загальною площею 1,14га, яка розташована в межах  населеного пункту по вул. Санаторна  с.Сем’янівка на  території  Сем’янівської сільської ради  Полтавського району, Полтавської області  для формування земельної ділянки рекреаційного призначення.

З метою врахування громадських інтересів та у зв’язку з розробленням містобудівної документації, відповідно до Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності», постанови Кабінету Міністрів України від 25 травня 2011 р. № 555 Сем'янівська сільська рада Полтавського району Полтавької області  повідомляє про початок процедури громадських слухань та обговорення проекту містобудівної документації «Детального плану території земельної ділянки комунальної  форми власності загальною площею 1,14 га, яка розташована по вул. Санаторна с.Сем’янівка на території Сем’янівської сільської ради Полтавського району, Полтавської області  для формування земельної ділянки рекреаційного призначення».

З матеріалами детального плану можна ознайомитись та надати пропозиції в Сем’янівській сільській раді Полтавського району Полтавської області  щоденно (крім вихідних) з 01.11.2018 р. в робочий час за адресою: с.Сем’янівка, вул. Центральна, 23.

Строк завершення прийому пропозицій – 01.12.2018 р.